Strona główna » User experience

WUD Kraków, 24 listopada

12 listopada 2012 napisała Ewa [ Brak odpowiedzi ] Drukuj wpis

WUD KrakówWUD na Pradze i WUD Silesia są już historią. Przed nami jeszcze krakowska konferencja z okazji Światowego Dnia Użyteczności, organizowana przez Południowy Oddział CHI Polska oraz zespół UX z Sabre, którego mam przyjemność być członkiem.

Znana jest już lista prelegentów i tematy wystąpień:

  • Maciek Lipiec opowie, jak to jest być UXem w agencji.
  • Tomek Rupik i ja przybliżymy zagadnienie projektowania dla ekspertów na podstawie doświadczeń tworzenia aplikacji dla specjalistów branży lotniczej.
  • Paulina Makuch zagłębi się w tematykę badawczą na przykładzie projektów dla banków.
  • Bartek Balewski zaprezentuje case projektu usługi „Doradztwo finansowe na odległość” zrealizowanego dla Raiffeisen Banku.
  • Aga Szóstek opowie jak tworzyć przyszłościowe i długodystansowe wizje innowacyjnych technologii i usług na przykładach warsztatów Euro 2062 i Play 2032.
  • Haakon Halvorsen przedstawi case nagradzanego w Norwegii projektu przebudowy serwisu bankowego i ubezpieczeniowego.

Konferencja odbędzie się w Centrum Kultury Żydowskiej przy ulicy Meiselsa.  Wieczorem – after party na tętniącym nocnym życiem Kazimierzu.

Centrum Kultury Żydowskiej

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Ponieważ dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, chętnych będziemy prosić o zgłoszenie swojego uczestnictwa: Rejestracja rusza już w tę środę, 14 listopada, o godzinie 19:00.

Więcej informacji na stronie www.wudkrakow.pl oraz na fanpage’u konferencji. Zapraszamy!

 

Autorka

Ewa Sobula

www: http://www.linkedin.com/pub/ewa-sobula/30/407/694
UX designer w Sabre Airline Solutions. Umiejętności badawcze i analityczne rozwijała na socjologii, by lepiej rozumieć użytkowników. Równolegle uczyła się tworzenia serwisów internetowych, by poznać technologiczne możliwości i ograniczenia. Teraz z przyjemnością łączy te kompetencje projektując i badając serwisy. Czytaj więcej
Tagi: , , , ,