Strona główna » Użyteczność

WUD WRO – zero pitu-pitu

16 października 2013 napisała Barbara [ Brak odpowiedzi ] Drukuj wpis

World Usability Day – święto użytkownika w świecie technologii nadciąga radośnie już po raz 8.  Do tej pory, na oficjalnej stronie zarejestrowano ponad 30 tegorocznych imprez w 14 krajach.

W tym roku Światowy Dzień Użyteczności przebiega pod hasłem HEALTHCARE: COLLABORATING FOR BETTER SYSTEMS. Jak wspomagać system opieki zdrowotnej poprzez projektowanie User Experience?  Miejsc styku tych dwóch dziedzin jest wiele: użyteczność aparatur medycznych, funkcjonalność szpitali, intuicyjność narzędzi, formularze i udostępnianie danych, oraz wiele, wiele innych. Będziemy poszukiwać rozwiązań, mogących poprawić sprawność i skuteczność opieki zdrowotnej. Wyzwania z jakimi borykamy się w tej dziedzinie w poszczególnych regionach świata bardzo się różnią, podczas WUD 2013 będziemy współpracować, aby stawić im czoła.

UXbite stawia czoła czynnie. Angażujemy się pełną parą, ponieważ w tym roku Wrocław spektakularnie wraca do akcji. WitFlow – UX & usability studio i Monterail – Ruby on Rails experts szykują WUD WRO – najbardziej praktyczną imprezę World Usability Day w Polsce.

 

Kto, gdzie i kiedy?

Spotykamy się 16. listopada o 9:30 w CRZ Krzywy Komin. Podczas całodniowej imprezy poznamy wyzwania, zaczerpniemy inspiracji, dobierzemy techniki UX i zasiądziemy do pracy. Zero pitu pitu  -  pięć godzin warsztatów pod okiem mentorów! Znajomością tematu i doświadczeniem dzielić się będą: Jakub Andrzejewski, Marcin Zawisza, Rafał Kołodziej, Jarosław Królewski, Szymon Boniecki, Hubert Anyżewski, Joanna Sieniawska, Tomasz Skórski, oraz my – Basia i Iga.
Honorowy patronat nad WUD WRO 2013 objęło Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Chętni do wzięcia udziału we wspólnym generowaniu rozwiązań dla opieki zdrowotnej będą mieli 3 szanse na zdobycie darmowej wejściówki: podczas zapisów 17. 26. i 29. października.

Na oficjalnej stronie WUD WRO poznacie bliżej mentorów, zapoznacie się z planem imprezy, patronami medialnymi oraz sponsorami, dzięki którym udział w konferencji jest darmowy. Warto również być na bieżąco z profilem WUD WRO na Facebooku.

A na profilu facebookowym UX bite już niedługo konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na WUD WRP. Stay tuned!

 

Autorka

Barbara Rogoś-Turek

www: http://witflow.com
Managing Partner i Research Director w WitFlow. Trenerka, prelegentka, propagatorka projektowania użytecznego i budzącego pozytywne emocje. Ewangelistka pracy grupowej. Po godzinach wyszukuje przejawy dobrego user experience i designu poruszając się na różowym rowerze po ulicach Wrocławia. Czytaj więcej
Tagi: , , ,