- UXbite - http://uxbite.com -

WUD KRK, 30 listopada w Krakowie – rejestracja w czwartek

Napisała Ewa , 19 listopada 2013 @ 13:05 w UXbite,Użyteczność | No Comments

WUD Kraków, 30 listopada 2013, Stadion Cracovii30 listopada, w sobotę, odbędzie się World Usability Day Kraków czyli krakowska edycja Światowego Dnia Użyteczności. Jak już pewnie wiecie, w tym roku tematem przewodnim wydarzenia jest użyteczność systemów opieki zdrowotnej. Tegoroczna konferencja odbędzie się na Stadionie Cracovii (ul. Józefa Kałuży1). Organizatorem konferencji jest południowy oddział CHI Polska (grupa zrzeszająca specjalistów z dziedziny User Experience) oraz firma Sabre.

W programie wydarzenia znajdą się prelekcje i warsztaty, prowadzone przez specjalistów i ekspertów z kraju i zagranicy. Od Krzysztofa Kornasa na wykładzie „Smartfony i gadżety na receptę. Quantified Self i medycyna dla cyborgów” dowiecie się co to takiego jest „skwantyfikowane ja”. Posłuchacie także o doświadczeniach takich projektów, jak GPS Life, pierwszego polskiego systemu wspomagającego lokalizowanie osób chorych, oraz Dr Clown, inicjatywie odmieniającej świat małych pacjentów.

W planie jest także w sumie 8 godzin warsztatów na różnych poziomach zaawansowania, gdzie w praktyce będzie można rozwinąć swoją wiedzę UX. Natomiast wieczorem wszyscy uczestnicy będą mogli zintegrować się w jednym z krakowskich klubów.

Do uczestnictwa w konferencji zaproszeni są wszyscy zainteresowani tematem projektowania użytecznych produktów i usług – studenci, przedstawiciele branży interaktywnej i nowych technologii, osoby zawodowo zajmujące się użytecznością i projektowaniem, a także ci, którzy dopiero chcą poznać tę dziedzinę. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników. Poprzednia edycja WUD Kraków cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a wejściówki rozeszły się w niespełna 3 minuty.

W czwartek, 21 listopada, o godzinie 21:00 rusza druga tura rejestracji na wydarzenie. Link do rejestracji oraz wszystkie informacje o wydarzeniu znajdziecie stronie internetowej wudkrakow.pl [1] oraz www.facebook.com/WudKrakow [2].


Article printed from UXbite: http://uxbite.com

URL to article: http://uxbite.com/2013/11/wud-krk-30-listopada-w-krakowie-rejestracja-w-czwartek/

URLs in this post:

[1] wudkrakow.pl: http://www.wudkrakow.pl/

[2] www.facebook.com/WudKrakow: http://facebook.com/WudKrakow

Copyright © 2011 UXbite. Wszystkie prawa zastrzeżone.